Kup coś pysznego i zaoszczędź pieniądze

Polacy coraz chętniej zamawiają jedzenie w restauracjach, na wynos lub z dowozem. Zainteresowaniem cieszą się różne rodzaje kuchni, nie tylko tania pizza, która królowała jeszcze kilka lat temu. Obecnie na Pyszne.pl kody i rabaty umożliwiają zamówienie tanio nawet wyszukanych dań, które pozwalają poznać różnorodne smaki i kuchnię z wielu stron świata.

Sprawdź, jak zaoszczędzić na zamawianiu jedzenia online.

Zamawianie jedzenia do domu lub kupowanie posiłków w restauracji jest dla wielu osób wybawieniem od konieczności codziennego gotowania lub spożywania wyłączenie samych kanapek. Coraz popularniejsze jest nie tylko dzwonienie bezpośrednio do restauracji w celu złożenia zamówienia, ale również składanie go online. Jak zamówić jedzenie przez Internet? Jak na tym zaoszczędzić?

Jak zamawiać jedzenie przez Internet?

Zamawianie jedzenia przez Internet stało się możliwe stosunkowo niedawno, gdy w Polsce rozpoczęły działalność pierwsze serwisy pośredniczące w tej formie sprzedaży. Dzięki nim możliwe jest zamówienie dowolnego posiłku bez wychodzenia z domu, wyłącznie poprzez serwis. Portal współpracuje z różnymi restauracjami, do których przesyła zamówienia wybrane przez klientów. Lokal udostępnia natomiast menu, w tym menu promocyjne, informacje o daniach dniach lub posiłkach serwowanych sezonowo. W ten sposób kupujący może sprawdzić, jaki jest skład różnych posiłków, ich cena, a nawet czas oczekiwania na dostarczenie wybranych dań.

Po złożeniu zamówienia za pośrednictwem portali takich jak Pyszne.pl dokonuje się płatności za posiłek za pomocą karty kredytowej lub przelewu z konta bankowego. Dodatkowo możliwe jest wybranie płatności przy odbiorze i zapłacenie za dostarczone dania dostawcy. W ostatnim przypadku płatność może odbywać się gotówką lub przy użyciu karty kredytowej.

Jak wykorzystać kody rabatowe?

Aby zamawiać dania przez Internet jeszcze taniej, dobrze jest na bieżąco śledzić aktualne kody rabatowe. Na Pyszne.pl kody ze zniżkami na różne rodzaje posiłków lub obniżające wartość całego zamówienia są przyznawane najaktywniejszym użytkownikom serwisu. Im więcej zamawia się dań, tym wyższe rabaty można otrzymać. Aktywni użytkownicy mogą również zbierać punkty lojalnościowe, które wymienia się na kody rabatowe, kiedy ma się na to ochotę. Rabaty są przyznawane zarówno w postaci kwotowej (np. 20 złotych), jak i procentowej (np. -10% wartości całego zamówienia). W ramach promocji w niektóre dni dodatkowo skorzysta się z darmowej dostawy pod wskazany adres.


Artykuł zewnętrzny