O mnie

Witam serdecznie:)

Mam na imię Ewa. Mam nadzieję, że moje miejsce w sieci przypadnie Ci do gustu:)

Zamierzam zamieszczać tutaj wszystkie przetestowane przeze mnie i polubione przez moich bliskich przepisy. Przepisy, do których kiedyś jeszcze chcielibyśmy wrócić, bo wydały nam się smaczne i interesujące.

W kuchni nie lubimy nudy i chętnie próbujemy nowych połączeń, szukamy nowych inspiracji. Znajduję je na stronach internetowych, w czasopismach kulinarnych, książkach kucharskich i to głównie te „wygrzebane” przeze mnie przepisy będą się tutaj pojawiać. Jest też kilka moich przepisów, które wydały się mi smaczne, godne polecenia i które z dumą prezentuję tutaj:)

Jeśli więc jesteś ciekawa/y co lubimy i co nam smakuje, sprawdź to – być może  mamy podobne gusta i znajdziesz tu coś, co i Ty chętnie wprowadzisz do swojego codziennego menu.

Będzie mi bardzo miło, jeśli te wygrzebane zewsząd i wypróbowane przeze mnie, przepisy przydadzą się jeszcze komuś (wówczas czas poświęcony na ich opracowanie oraz przygotowanie zdjęć, nie pójdzie na marne).

Będzie mi też bardzo miło jeśli po wypróbowaniu przepisu zostawisz komentarz. To cenna wskazówka zarówno dla mnie, jak i dla innych osób, które chciałyby z przepisu skorzystać:)

Pozdrawiam i … smacznego!:)