Zielone smoothie

Okres świąteczny już za nami. Być może wiele osób, pomimo składanych wcześniej deklaracji, objadło się bardziej niż planowało – bo dobre… bo szkoda by się zmarnowało… bo babcia tak usilnie prosi… 😉

Chyba w żadnych innym okresie w roku, nie mamy takiej różnorodności na stole, jak właśnie podczas Świąt, a później imprezy Sylwestrowej. I choć co roku obiecujemy sobie, by tyle nie przygotowywać, że kto to wszystko zje, to i tak, ta jedna sałatka ekstra, czy domowa wędlina lub danie na ciepło, przemycane jest w trakcie przygotowań.

Znacie to u siebie, czy jednak potraficie powstrzymać się przed obfitymi przygotowaniami do Świąt?

U mnie nie przygotowuje się zbyt wielu dań, a i tak jedzenia jest moim zdaniem dość dużo. Po takim okresie, najlepiej jest oczyścić organizm przygotowując sobie smakowite warzywno-owocowe smoothie czy koktajle, a dla wzmocnienia dorzucić saszetkę suplementu diety regulującego pracę jelit ProOczyszczenie DR GAJA.

Zatem bez zbędnych słów zapraszam Was na zielone smoothie z liści szpinaku z bananami.

Oczyszczony szpinak wkładamy do blendera kielichowego. Dodajemy obrane banany, pokrojone na mniejsze kawałki. Wlewamy wodę i miksujemy. Na końcu dodajemy saszetkę ProOczyszczenia DR GAJA, mieszamy.

Podajemy od razu po przygotowaniu.

Opakowanie zawiera 20 saszetek po 40 g. Zalecane dzienne spożycie to 1-2 saszetki.

Jedna saszetka zawiera:

łuska babki płesznik – 1200 mg

łuska babki jajowatej – 500 mg

błonnik kakaowy – 160 mg

jarmuż – 100 mg

aloes – 40 mg

Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci czy kobiet w ciąży.