Panna cotta z rozmarynem
Moja pierwsza Panna Cotta 🙂 Dacie wiarę, że do tej pory wydawało mi się, że ten deser jest trudny do
Czytaj dalejMoja pierwsza Panna Cotta 🙂 Dacie wiarę, że do tej pory wydawało mi się, że ten deser jest trudny do
Czytaj dalejMiałam połowę kapusty pekińskiej i sałatę lodową i zastanawiałam się, którą zużyć w danym dniu do obiadu. W ostatniej chwili
Czytaj dalejBardzo prosty sos miodowo-musztardowy to klasyk, który pewnie większość z Was przygotowuje w podobny sposób. Tym razem jednak mam małą
Czytaj dalejŻeberka lubię chyba w każdym wydaniu. Gdybym miała powiedzieć, jaki sposób ich przygotowania lubię najbardziej, nie potrafiłabym odpowiedzieć. Te z
Czytaj dalejPyszne ciasto miodowe, z wkładką orzechową oraz grysikową masą. Najlepsze na drugi dzień po upieczeniu. Ciasto fantastyczne w sezonie jesienno
Czytaj dalejPrzepis na ten serniczek znalazłam na blogu Feria Smaków. Jeśli lubicie ciasta bez pieczenia, serniczki na zimno, być może przypadnie
Czytaj dalejJeden z najbardziej chwalonych pierników. Wszyscy dookoła się nim zachwycają i chyba każdy o nim słyszał. W zeszłoroczne Święta zrobiłam
Czytaj dalejCiasto, które przygotujemy w kilka chwil, w dodatku bez użycia miksera:) Jest takie jak lubię – wilgotne i mięciutkie. Słodycz
Czytaj dalej