Najlepsza Restauracja Kołobrzegu

La Maison to restauracja w Kołobrzegu, która przez użytkowników Tripadvisor została uznana za najlepszą w okolicy. Dla wszystkich, którzy poszukują wyjątkowych doznań kulinarnych podczas pobytu w tym nadmorskim miasteczku, jest to miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić. 

Śródziemnomorsko-francuskie zacięcie

La Maison Restaurant znajduje się przy ulicy Kasprowicza 23 w Kołobrzegu. Jest to zaledwie kilka kroków od promenady i plaży, ale zarazem w spokojniejszym miejscu, które pozwala cieszyć się relaksem oraz doskonałą kuchnią bez tłumów. W budynku mieści się także hotel, jednak restauracja nie jest dostępna wyłącznie dla jego gości. Śmiało możemy ją odwiedzić podczas wizyty w Kołobrzegu lub kiedy jesteśmy w okolicy tylko przejazdem. Co więcej, miejsce otwarte jest przez cały rok, a nie jedynie w sezonie letnim, dlatego nie musimy wybierać się do niego w lipcu lub sierpniu, kiedy nad Bałtyk przybywają tłumy turystów. Możemy odwiedzić je także np. na Walentynki lub będąc nad morzem jesienią.

Kuchnię, w której specjalizuje się La Maison Restaurant, określić można jako śródziemnomorską z silnymi akcentami kuchni francuskiej. W menu znajdziemy owoce morza, ryby oraz mięsa, a tym, co wyróżnia restaurację na tle innych, jest własne homarium. W La Maison zjemy świeżego i doskonale przyrządzonego homara – jest to niepowtarzalna okazja, którą mamy tylko w najlepszych restauracjach w Polsce. Ponadto możemy liczyć na doskonałe ostrygi, wyśmienitego tatara, doskonałą przepiórkę oraz starannie skomponowaną kartę win. Jest to restauracja w Kołobrzegu, którą zdecydowanie warto odwiedzić. 

Jedyne takie miejsce w Kołobrzegu

Doskonała kuchnia La Maison, świeże składniki oraz profesjonalna obsługa to zdecydowane atuty restauracji, jednak nie są to jedyne powody, przez które jest ona niezwykłym miejscem na mapie Kołobrzegu. Miejscem, którego próżno szukać w okolicy. 


Od 2021 roku La Maison Restaurant przyjmuje bowiem tylko gości dorosłych oraz młodzież od 16. roku życia. Zmiany weszły w życie w celu dostarczania jeszcze wyższej jakości usług dla odwiedzających oraz w trosce o niezmienną dbałość o jakość menu. Lokal jest więc świetnym miejscem na romantyczną kolację tylko we dwoje lub wieczór w gronie przyjaciół. Doskonale nadaje się na uczczenie ważnej okazji, takiej jak rocznica ślubu, urodziny drugiej połówki, świętowanie jubileuszu bądź awansu. Dokładając do tego fakt, iż goście uznali La Maison za najlepszą restaurację Kołobrzegu, można śmiało stwierdzić, że drugiego takiego miejsca w mieście nie znajdziemy. Jeśli planujemy urlop w okolicy, polecamy tam zajrzeć! Po więcej szczegółów zapraszamy na https://www.hotelleda.pl/restauracja/kuchnia.

Wpis sponsorowany/Artykuł zewnętrzny