O mnie

Witam, mam na imię Ewa. Zacznę od banalnego, jednak szczerego wyznania, że… uwielbiam piec i gotować. Zdecydowanie pewniej czuję się w słodkich wypiekach, choć nie ukrywam, że i tutaj wciąż uczę się czegoś nowego. Każdy nowy przepis niesie za sobą pewną niespodziankę, którą chcę odkryć.

Moja kuchnia wbrew ogólnej modzie nie jest dostatecznie „fit”. Dużo u mnie wysokoprocentowej śmietanki,  majonezu, bez którego nie wyobrażam sobie dobrej sałatki, dużo mięsa czy nabiału, również szkalowany wszędzie gluten ograniczyliśmy jedynie eliminując do minimum pieczywo;) Jem i gotuję to co lubię i co lubi moja Rodzina, bo gotuję głównie dla nich.

Dziękuję serdecznie za odwiedziny. Mam nadzieję, że poczujesz się tutaj dobrze i znajdziesz wśród prezentowanych przeze mnie przepisów coś dla siebie. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz wrócić tu ponownie i zostawisz po sobie komentarz.  Pozdrawiam:)

PS. Chciałabym szczerze zaznaczyć, że nie wszystkie przepisy na blogu są mojego autorstwa. Być może za kilka lat, gdy nabiorę więcej wprawy, pojawią się i takie. Póki co często korzystam już z istniejących receptur (uwielbiam np przepisy s.Anastazji).  Wyznaję zasadę, że przepisy, książki kucharskie, czy blogi kulinarne i zamieszczane tam przepisy są dla ludzi i właśnie po to, by z nich korzystać. Myślę, że nie po to ktoś spędził sporo czasu dobierając odpowiednie składniki, bym musiała KAŻDY przepis wykonać „po swojemu”. Często więc korzystam już z istniejących przepisów, jeżeli tylko wszystko mi w nich pasuje. A tymi, które najbardziej nam zasmakowały, dzielę się z Wami:)